Úsmev HappyFoto » FAQ

FAQ

 

Vyplnila som súťažnú prihlášku, ale môj profil sa stále nezobrazuje v hlasovacej aplikácií.

Všetky súťažné profily sú kontrolované administrátormi tak, aby nedošlo k zverejneniu nevhodného či zakázaného obsahu. Ku schváleniu fotografie administrátorom dôjde do 1 následujúceho pracovného dňa. Pokiaľ Vás počas tejto doby nekontaktuje zástupca usporiadateľa súťaže a Váš súťažný profil stále nebude aktívny, napíšte prosím na e-mail: sutaz@usmevhappyfoto.sk.

Vypĺňam prihlášku do súťaže, ale nedarí sa mi priložiť fotografie.

K súťažnému profilu je potrebné priložiť fotografiu v rozlíšení najmenej 520x620 px, maximálnej veľkosti 2 MB a formáte jpg. V prípade, že súťažná fotografia nespĺňa tieto požiadavky, je nutné do prihlasovacieho formulára vložiť inú súťažnú fotografiu.

Môžem vložiť k súťažnému profilu moju fotografiu s mojim dieťaťom?

Pokiaľ je z fotografie jednoznačné, ktorá osoba je na fotografií súťažiacou, je možné k súťažnému profilu priložiť fotografiu s dieťaťom či deťmi. Je však dôležité, aby súťažiaca bola na súťažnej fotografii jasne viditeľná a jednalo sa o jedinú prítomnú dospelú ženu.

Je možné ako súťažnú fotografiu použiť hromadnú fotografiu?

Pokiaľ je na hromadnej fotografií prítomná práve jedna dospelá žena a je možné z fotografie jednoznačne určiť súťažiacu, je možné takúto fotografiu k súťažnému profilu priložiť.

Chcela by som sa zúčastniť súťaže, ale stále nemám 18 rokov.

Je nám ľúto, v tomto prípade nie je možné, aby súťažiacou bola žena mladšia ako 18 rokov. Viac v pravidlách súťaže.

Ako môžem hlasovať pre súťažnú fotografiu?

Pre vybranú súťažnú fotografiu hlasujete tlačidlom „Hlasovať pre svoju favoritku“, ktoré sa nachádza pod vybranou fotografiou. Je nutné zdôrazniť, že facebookové tlačidlo „like“ žiadnym spôsobom neovplyvňuje počet hlasov v súťaži.

Môžem do súťaže prihlásiť svoju dcéru?

Ak je dcéra staršia ako 18 rokov a súhlasí s účasťou v súťaži, je možné dcéru do súťaže prihlásiť.

 

 

 

Podporte nás na Facebooku

Video z finále 2017

Tešili ste sa na zostrih z finále súťaže Úsmev HappyFoto 2017? Tak tu je. Ďakujeme všetkým súťažiacim a tešíme sa s Vami na ďalší ročník. Vaše HappyFoto.

Zveřejnil(a) HAPPY FOTO SK